پشتیبانی آنلاین هاست سرور ثبت دامنه رامند سرور پشتیبانی آنلاین - گفتگوی زنده

 

فروش هاست و دامنه رامندسرور

خرید آنلاین هاست دامنه پشتیبانی قوی بازاریابی و کسب درآمد از رامندسرور ورود به سیستم کاربران ارسال تیکت و گرفتن پاسخ در سریعترین زمان خرید آنلاین هاست و دامین و پرداخت با کارتهای عضو شتاب

درباره مالکیت رامندسرور

رامندسرور مجموعه ای از برنامه نویسان، طراحان گرافیک و خبرگان دنیای کامپیوتر می باشد که به مدیریت مهندس مصطفی یوسفی رامندی درحال فعالیت در زمینه های فروش و اجاره هاست و سرور ایرانی و خارجی، طراحی سایت های اینترنتی، فروش پنل پیامکی و طراحی امور گرافیکی می باشند.

تلفن همراه مدیریت: ۰۹۱۲۷۰۹۴۳۶۸ - ایمیل شخصی مدیریت: ramandy.m [@] gmail.com

قوانين و ضوابط استفاده از خدمـــات رامندسرور
لطفا به صورت کامل موارد زير را مطالعه بفرمائيد. رعايت اين مطالب براي کاربران الزاميست و در صورت عدم رعايت مقررات، شرکت مجاز است، سرويس مشتري را بدون عودت هزينه پرداختي قطع نمايد.

مالکيت سايت
رامندسرور تنها کسي را به عنوان مالک واقعي سايت مي شناسد که سايت را خريداري و به نام خود ثبت نموده باشد، مگر اينکه به وجه ملزمي نمايندگي او در خريد و به ثبت رساندن سايت، محرز و مشخص شده باشد بنابر اين در صورتي که مشتري براي خريدسايت،نماينده بفرستد و اين نماينده بنام شخص خودش ثبت نمايد، رامندسرور مسئوليتي در اين زمينه عهده دار نبوده و نماينده مالکسايت ميباشد خواهشمند است دقت لازم را در اين زمينه مبذول شود.

امور مالي
در هرمعامله از راه دور مصرف کننده حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل دارد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.بعد از خرید سامانه پیامک تا قبل از ارائه خدمات، مشتری حق انصراف داشته و مبلغ پرداختی قابل عودت میباشد. از آنجائي که بلافاصله پس از سفارش مشتري، شرکت اقدام به ثبت دامين مي کند، مبلغ پرداختي جهت ثبت دامين تحت هيچ شرايطي قابل عودت نمي باشد.
با توجه به قاعده تسبيب و قاعده لاضررولاضرارو قانون مسئوليت مدني مصوب 1339، هرگاه مشتري اعم از حقيقي يا حقوقي ازطريق اقدامات خود سبب ورود ضرروزيان به شرکت را فراهم نمايد موظف است، ضرروزيان وارده را جبران نمايد.

برای هیچ کدام از محصولات رامند سرور در زمان فروش، مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی گردد.
  

محتويات سايت
محتويات وب سايت بايد 100% مطابق قوانين جمهوري اسلامي ايران باشد.
مشتري مجاز به استفاده از وب سايت خود در زمينه هک و کرک و کليه شاخه ها و زير شاخه هاي آن نمي باشد.
مشتري مجاز به قرار دادن برنامه هاي عبور از فيلتر بر روي وب سايت خود نمي باشد.
مشتري مجاز به قرار دادن برنامه هاي شامل قوانين کپي رايت بر روي وب سايت خود نمي باشد.
توجه : در صورت مسدود شدن وب سايت توسط مسئولين ذيربط، هيچ مسئوليتي به عهده شرکت نمي باشد.
از آنجايي که نام کاربري و کلمه عبور وب سايت در اختيار مشتري بوده ورود و کنترل محتويات وب سايت توسط مشتري انجام ميشود، لذا رامندسرور هيچ مسئوليتي در قبال محتويات وب سايت نخواهد داشت و کليه مسئوليت ها به عهده مشتري مي باشد.

امنيت اطلاعات
مشتري موظف است رمز دامنه و هاست خود را پس از دريافت سريعا تعويض نمايد، حفاظت از رمز جديد دامنه و هاست بهعهده مشتري مي باشد و شرکت هيچ مسئوليتي در اين رابطه ندارد.
کليه فايل هاي درون شاخه اصلي سايت قابل مشاهده و دسترسي براي عموم مي باشد، از قراردادن فايل هاي خصوصي مثل بانکاطلاعاتي در اين شاخه خود داري فرمائيد

ثبت دامنه بین المللی

تبدیل وبلاگ به سایت

فروش هاست ایران

فروش سروراختصاصی

فروش سرورمجازی